FIRSATLAR
Gizle
YİNE SOKAKTA YENİ YILDA

2015' te 

Bu sokakta;

Aynı ağacın altında,
Kuşadası'nın gelenekselleşecek yolculuğuna eşlik edin... 

Yeni yıla daha zengin daha mutlu başlamanız için 

Birbirinden çeşitli eğlencelerimizin,
lezzetlerimizin hazırlığına başladık... 

Sizde; kapı önünde;
Bu sokakta buluşun sevdiklerinizle.... 

 

Bilgi: 0530 149 16 10

BİZİ TAKİP ET Göçtur
X
X

Kufsad 2014-2015 Etkinlik ve Çalışma Sezon Açılışı

KUFSAD, 10.Ekim.2014 Cuma günü , 2014-2015 etkinlik ve çalışma sezonunu Old Town Tanneries de düzenlediği kokteyl ve üyelerinin fotoğraflarından oluşan bir sergi ile açmıştır.

Etkinliğimize, Kuşadası Kaymakamı Sn. Muammer Aksoy , Kuşadası Belediyesi adına Belediye Meclis Üyesi Sn.Canan İnanç, Kuşadası'nda bulunan çok sayıda derneğin başkan ve üyeleri, fotoğraf dostları ve dernek üyelerimiz katılmıştır. Kokteyl ve sergimiz çok güzel bir fotoğraf akşamı olarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etmiştir.

Bizden desteklerini esirgemeyen Kuşadası Kaymakamı Sn. Muammer Aksoy'a, Kuşadası Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Canan İnanç 'a, bu güzel geceye mekan ve harika servisleri ile ev sahipliği yapan sanat dostu Double Tree by Hilton Kuşadası Hotel 'i idaresine, canlı müzik performansları geceyi renklendiren değerli müzisyenlerini bizimle paylaşan Sealight Hotel Gn. Mdr. Sn. Turhan Kesim 'e , bizi hem gelerek hem telefon ve mesajları ile kutlayan Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu delegeleri, Fotoğraf Derneklerinin Başkanları ve üyelerine , aynı mekanda resim sergi açılışını yapan ve bu güzel geceyi bizimle paylaşan Sn. Emel Germen Atalay 'a ve tüm konuklarımıza çok teşekkür ederiz.

Sizlerin varlığı ve desteği ile KUFSAD bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Türkiye ve Kuşadası Fotoğraf Sanatı ve kültür hayatına katkılarını artırarak devam edecektir.

Saygılarımızla

KUFSAD Yönetim Kurulu